Kolejny Mod do Minecraft 1.5

Został wypuszczony kolejny mod pod Minecraft 1.5 dzięki któremu zawsze odnajdziemy drogę powrotną do naszej wioski. Pewnie nie raz zdarzyło ci się zabłądzić w lesie czy w kopalni w minecrafcie i potem miałeś ogromny problem z powrotem do swojego domku. Ten problem może być rozwiązany dzięki Rei’s Minimap. Mod zawiera minimapkę która jest wyświetlana podczas gry. Na mapie widać doskonale wyrenderowany teren, różnorodność kolorów, wysokość gór, jaskinie, punkty kontrolne i co najważniejsze radary mobów.

Mod jest bardzo przydatny, zwłaszcza dla tych, którzy wiele podróżują w minecrafcie. Zachęcam do pobrania moda, bo naprawdę nie jest on skomplikowany, a wiele dodaje do gry.

Jak zainstalować moda? to bardzo proste. Wystarczy pobrać Rei’s Minimap oraz Modloadera i przenieść pliki do minecraft.jar w folderze bin (pamiętaj o usunięciu folderu META-INF). Jeżeli nigdy nie wgrywałeś modów do Minecrafta i powyższa instrukcja nic ci nie mówi, to odwiedź naszą zakładkę MODY. Tam znajdziesz opis krok po kroku jak zainstalować mody i co oznaczają niektóre nazwy. Życzę powodzenia.

 

Wygląda to mniej, więcej tak:

sdgssagsg

Add a Comment